Vieš si predstaviť, že za pár hodín by si vedel zarobiť stovky eur? S Flywize zarábaš bez námahy, zatiaľ čo pomáhaš ostatným cestujúcim poznať svoje práva!

Odmeníme ťa za to, že sa staneš naším ambasádorom a aj vďaka tebe cestujúci ľahšie dostanú to, na čo majú nárok.

Tvoj zárobok
280 €
60 % za tento mesiac
+10 €
+10 €
+10 €
+10 €
Odmeníme všetkých!
Získaj 10 € za cestujúceho.

Vo Flywize veríme, že je dôležité poznať svoje práva. Aj preto chceme každému dať príležitosť prispievať k šíreniu povedomia o nároku na kompenzáciu a zároveň jednoducho zarábať peniaze. Cestujúci majú právo vedieť, na čo majú nárok v prípade problému s letom a vďaka nášmu affiliate programu sa môžeš stať ambasádorom cestujúcich aj ty!

Dostaneš 10 € za každého úspešne vybaveného cestujúceho, ktorého žiadosť o kompenzáciu aerolinka vyplatí.


1

Vyplň krátky formulár a vytvor si svoj vlastný affiliate účet. Dostaneš svoj jedinečný kód, vďaka ktorému vieš jednoducho sledovať všetky svoje zárobky.

2

Povedz všetkým svojim priateľom, rodine, kolegom či komukoľvek priamo na letisku, aby si požiadali o kompenzáciu a použili tvoj kód. Čím viac zdieľaš svoj kód, tým viac môžeš zarobiť.

3

S Flywize affiliate zarábaš bez námahy. Za každého cestujúceho s úspešnou žiadosťou, ktorú vybavíme vďaka tvojmu kódu, dostaneš 10 €.

Pridať sa a zarábať vďaka nášmu affiliate programu môže skutočne každý. Náš affiliate je úplne flexibilný a bez akýchkoľvek obmedzení, či už si: 

👩‍💻

👨‍🍼

🧑‍🎓

🧑‍🦳

Vedeli ste?

O kompenzáciu je možné požiadať v priemere až 3 roky spätne od dátumu letu. Koľko peňazí sa asi skrýva v uplynulých letoch, o ktoré cestujúci nepožiadali? Ty a tvoji známi by ste to asi chceli vedieť…

10 € dostaneš

Za každého cestujúceho s úspešnou žiadosťou s tvojím kódom ťa odmeníme s 10 €.

Nezáleží na tom, či študuješ, pracuješ alebo si mamička na materskej. Ty rozhoduješ, koľko zarobíš. Čím viac zdieľaš svoj kód, tým viac môžeš zarobiť.

Buď súčasťou zmysluplnej misie a pomôž nám ukázať cestujúcim, že problém s letom môže byť príležitosťou zarobiť peniaze.

Maj prehľad o žiadostiach, ktoré využili tvoj kód a poznaj presnú výšku tvojich zárobkov. Každý mesiac ti taktiež zašleme prehľadný súhrn, vďaka nemu budeš vždy vedieť, ako sa ti darí.

Vyplň náš krátky formulár a vytvor si svoj vlastný affiliate účet. Dostaneš od nás svoj jedinečný affiliate kód, vďaka ktorému môžeš zarábať peniaze. Zdieľaj svoj kód, za každú úspešne vybavenú kompenzáciu vďaka tvojmu kódu dostaneš 10 €.

Členstvo v našom affiliate programe je zdarma, nikdy neplatíš žiadny poplatok! 

Jediné, čo musíš urobiť, je zdieľať svoj kód medzi ľuďmi, ktorí často lietajú, pretože pravdepodobne sa stretnú so situáciou, kedy ich let mešká alebo bol zrušený (alebo sa už v minulosti stretli). V týchto prípadoch majú právo požiadať o kompenzáciu až do výšky 600 €. Ak pri vypĺňaní žiadosti použijú tvoj kód, dostaneš 10 € za každého cestujúceho, ktorého žiadosť o kompenzáciu vďaka tebe vybavíme úspešne.

Žiadosť o kompenzáciu je úspešná vtedy, keď aerolinka schváli vyplatenie kompenzácie cestujúcemu. Hneď ako je suma kompenzácie pripísaná na účet cestujúceho, odmeníme ťa sumou 10 € za úspešne vybavenú žiadosť.

Vyplatenie zarobených peňazí vďaka tvojmu affiliate kódu je realizované každý mesiac vtedy, keď tvoje zárobky v danom mesiaci dosiahnu výšku minimálne 40 € v prípade EÚ bankového účtu. V prípade zahraničného bankového účtu ti peniaze vyplatíme, keď tvoj zárobok dosiahne výšku minimálne 100 €.

Prehľad o žiadostiach s tvojím kódom a stave tvojich zárobkov máš neustále priamo v tvojom affiliate účte. Do svojho účtu sa prihlásiš s emailovou adresou a heslom, ktoré si obdržal pri registrácii. Ak máš problémy s prihlásením do tvojho účtu, napíš nám na help@flywize.co

Môže sa stať, že aerolinka zamietne žiadosť o kompenzáciu v prípade, ak na ňu z rôznych dôvodov cestujúcemu nevzniká nárok. Dôvodom zamietnutia žiadosti môžu byť mimoriadne okolnosti, výnimka z EC 261 alebo ďalšie dôvody. V prípade, že aerolinka zamietne žiadosť a kompenzáciu pre cestujúceho sa nám nepodarí získať, nebude ti vyplatená odmena 10 € za túto žiadosť. My takisto v tomto prípade nebudeme cestujúcemu účtovať náš poplatok a jeho žiadosť bez poplatku zavrieme ako neúspešnú.