Novinka!

Plánovaný let?
Cestujte bez stresu s Flywize!

Neviete, čo robiť, ak váš let mešká alebo bol zrušený? Uviazli ste na letisku bez pomoci? Sledujte svoj nadchádzajúci let a buďte vždy informovaní o zmenách a o svojich právach v reálnom čase. Sme tu preto, aby bola vaša cesta bez stresu, kdekoľvek ste!

Júl 2024
PO
UT
ST
ŠT
PI
SO
NE
1
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14

Dajte zbohom neprehľadnému vyhľadávaniu informácií o vašom plánovanom lete! S Flywize Future Flights budete mať všetky dôležité info na jednom mieste. Taktiež vám pomôžeme orientovať sa vo vašich právach v prípade meškania alebo zrušenia letu.

Pripravujeme

Future Flights je služba, ktorá vás upozorní v prípade meškania alebo zrušenia vášho letu. Vďaka tejto službe vám v týchto prípadoch vieme rýchlo poskytovať informácie o dostupných možnostiach a o tom, na čo môžete mať nárok.

Sledovanie vášho letu cez Future Flights vám zabezpečí pokoj na duši a umožňuje vám jednoducho riešiť potenciálne problémy počas vášho letu. Prekvapivo až 85 % cestujúcich nevie, ako v takýchto situáciách reagovať a na čo majú nárok v prípade meškania alebo zrušenia letu.

Pre sledovanie letu pomocou Future Flights stačí zadať základné informácie o lete, vrátane miesta odletu a príletu a dátumu letu.

Sledovanie letu cez Future Flights vám umožňuje ostať neustále informovaný o aktuálnom stave vášho letu vrátane informácií o akýchkoľvek zmenách a možných meškaniach.

Túto službu momentálne poskytujeme zdarma, a teda žiadne poplatky za sledovanie vášho letu neplatíte.